KONSER ALANI LED EKRAN

Konser Alanı Led Ekran Hakkında;

Led ekranlar; gelişen teknolojinin beraberinde konser alanı led ekran, avm led ekran, toplantı ya da konferanslar için tercih edilen led ekranlar gibi farklı amaçlar için üretilmeye başlanmıştır. Tanıtım ve reklam alanında da tercih edilen led ekranlar çok hızlı gelişen bir görsel aracına dönüşmüştür. Diğer görsel reklam araçlarına göre güneş altında görüntü kalitesinin yüksek olması ve olumsuz hava koşullarında dayanıklı bir yapıya sahip olması sebebiyle tercih edilmektedir. Kullanım amacı göz önünde bulundurularak talep edilen tüm boyutlarda hazırlanmaktadır. Bu yönüyle de her sektöre hitap edebilmeyi başarmıştır. Fenova led, en başından bugüne alanındaki tüm teknolojik yenilikleri takip ederek piyasa içerisindeki kaliteli hizmet anlayışını günden güne daha üst seviyelere taşımaktadır. Güven ve kaliteye önem veren Fenova led titizlikle çalışarak, kullanım amacına en uygun ürünü müşterisiyle tanıştırmaktadır. En uygun konser alanı led ekran fiyatları ile birlikte profesyonel teknik ekibiyle hizmet vermektedir.

Konser Alanı Led Ekran Özellikleri Nelerdir?

Konser organizasyonlarında da yaygın olarak kullanılan led ekranlar, dikkat çekici ve devasal görüntüleriyle sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle açık hava konserlerinde, uzak mesafede olup da konser alanını göremeyen insanların ortama uyum sağlayabilmeleri için led ekran seçenekleri kullanılmaktadır. Böylelikle uzak da olsa kalabalık kitleler ortamın atmosferinden rahatlıkla faydalanabilmektedir. Bu vesileyle, konser esnasında firmaların tanıtımlarının yapılması da led ekranlarla sağlanabilmektedir. Kapalı konser alanlarında iç mekan led ekranlar tercih edilirken, açık hava konserlerinde dış mekan led ekranlar kullanılmaktadır. Dış mekan led ekranların boyutları tercih durumuna göre belirlenmektedir. Dış mekan led ekran teknolojisi yağmur, kar, dolu gibi olumsuz hava koşullarına dayanıklı olacak şekilde üretilmektedir. Ve dışarıdan gelecek darbeler de göz önünde bulundurularak daha sağlam hazırlanmaktadır. Fenova Led Ekran Teknolojileri gerek konser organizasyonları gerekse tanıtım organizasyonlarında en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Dış mekan konserleri için Outdoor led ekran, iç mekan konserleri için de Indoor led ekranlar tercih edilmektedir. Konser alanında kullanılacak ekranın boyutu talep edildiği doğrultuda hazırlanmaktadır. Led ekrandaki piksel sayısının fazla olması görüntü kalitesini de olumlu etkilemektedir.

 

Konser Alanı Led Ekran Fiyatı Nedir?

Açık hava konserlerinde kullanılan led ekranlar, ekran çözünürlüğü ve parlaklığı sayesinde güneş ışığının yoğun olduğu dönemlerde de oldukça kaliteli bir görüntü sunmaktadır. Led ekran teknolojisindeki ışık sensörleri ortamdaki ışık durumuna göre ekranın aydınlığını ayarlamaktadır. Bu sayede açık havada, gündüz yapılan konserlerde de led ekranlar kusursuz performans göstermektedir. Konser alanı led ekran fiyatı ekranın boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Kapalı alanda yapılacak konserler için iç mekan led ekranlar tercih edilmektedir. Kapalı alan konserlerinde yakın mesafeden izlemek söz konusu olacağı için ekran çözünürlüğü oldukça yüksektir. Farklı formattaki dosya biçimlerini destekleyen led ekranlarda video, fotoğraf ve canlı yayın sunumu yapmak mümkündür.

Teklif İste