AVM LED EKRAN

Avm Led Ekran Hakkında;

Avm led ekran; alışveriş merkezlerinin içinde yer alan firmalar veya tanıtımının yapılmasını talep eden başka şirketler için en popüler reklam araçlarından biridir. Görsel olarak da geniş bir kitleye ulaşan led ekranlar avm içerisinde bulunduğunda iç mekan led ekran, avm dışarısında bulunduğunda da dış mekan led ekran olarak adlandırılmaktadır. Kalabalık girişlere sahip olan avm’lerde bu tür led ekran teknolojilerinin kullanılması etkileşimi artırmak için oldukça etkilidir. Led ekranlar sayesinde kar güden açık hava reklamcılığı yapılmaktadır. Teknolojinin gelişmesi beraberinde led ekranların keşfedilmesini ve reklam alanında kullanımının artmasını sağladı. Özellikle iç ve dış mekan led ekranları olarak tercih edilen led ekranlar, günümüzde en çok alışveriş merkezlerinde karşımıza çıkmaktadır. Alışverişlerin dış cephesine yerleştirilen dev led ekranlar büyük ilgi görmektedir.

Avm Led Ekran Nedir?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte keşfedilen ve hayatın farklı alanlarında kullanılmaya başlayan led ekranlar reklamcılık sektörünün vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Firma reklamlarının geniş bir kitleye sunulması hiç şüphesiz tanınma durumunu artırmaktadır. Son dönemlerde firmalar tabela seçimlerinde led pano ya da led ekran teknolojilerini tercih etmektedir. Led ekranlar sayesinde firma reklamları daha dikkat çekici bir şekilde müşteri kitlesine ulaştırılmaktadır. Gün geçtikçe Avm led ekran teknolojileri de geliştirilmekte farklı özellikleriyle firmaların karşısına çıkmaktadır. Çok amaçlı son teknoloji ürünü olan led ekranlar sayesinde etkili reklam kampanyaları hazırlanarak insanlara sunulabilmektedir. Alışveriş merkezlerinin dış cephesinde kullanılacak olan led ekranlar olumsuz hava koşullarında da çalışmayı sürdürebilmekte ve dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Bunun yanı sıra, güneş ışığının yüksek oranda olduğu zamanlarda da maksimum çözünürlükte çalışabilmekte ve gün ışığından dolayı ekranda yansıma oluşmasına müsaade etmemektedir. En avantajlı yönlerinden birisi de modüler bir yapıya sahip olması nedeniyle istenilen boyutta üretilebiliyor olmasıdır.

 

Avm Led Ekran Fiyatları

Led ekran sistemleri ve teknolojileri alanında sektörün en bilinen lider firmalarundan birisi de Fenova’dır. Mekanın yapısına, oluşturulmak istenen etkinin büyüklüğüne göre kullanım alanı için en uygun ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Fenova Led, mekanın büyüklüğü göz önünde bulundurularak yapılan çalışmalarda kalite olarak en iyi sonucu almaktadır. Gerek ışık gerekse görüntü kalitesi yönüyle yapılan led ekran çalışmalarında en iyi sonucu almayı başarmıştır. Her led ekran gibi modüler yapıdan oluştuğu ve talep edilen boyutta hazırlanabildiği için avm led ekran fiyatı da buna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu teknolojiden faydalanmak isteyenler, diledikleri ölçüde avm led ekranları arasından istedikleri modeli seçebilir ve cazip fiyatlardan yararlanabilirler. Fenova led ekran teknolojileri, yaptığı tüm uygulamalarda en ideal çözümleri üretmekle beraber hızlı ve titiz bir çalışma gerçekleştirerek, müşteri ihtiyaçlarını en doğru biçimde analiz eden profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Avm led ekran fiyatları için ekranların projelendirilmesi ve diğer kurulum ödemeleri hakkında Lenova Led Ekran Teknolojileri firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Teklif İste