BİNA CEPHE LED EKRAN

Bina Cephe Led Ekran Hakkında;

Dış mekan led ekran ile birlikte aynı sistematikte üretilen led ekran teknolojileridir. Outdoor kategorisinde yer alan bina cephe led ekran yöntemini Fenova led en kaliteli çalışmalarıyla birlikte Türkiye ile tanıştırıyor. Bina cephe led ekran sistemleri gün ışığında kaliteli bir görüntü üretmesinin yanı sıra dış dış hava koşullarına dayanıklı bir teknolojiyle üretilmektedir. Bina cephe sistemlerinin en avantajlı noktalarından biri de istenilen boyutta üretilebilmeleri ve modüler yapılarda olmalarıdır. Bina cephe led ekranlar, reklamcılık alanındaki gelişmelerle birlikte son yıllarda popülerliğini artırmaktadır. Bina cephelerine döşenen led ekranların bu denli popüler olmasındaki en önemli sebeplerden birisi de yüksek bir ışık gücüne sahip olmalarıdır. Şimdiye kadar üretilen tüm görsel ürünlere göre uzun ömürlü olmaları da led ekran seçeneklerinin tercih sebebi olmasını sağlamaktadır.

Bina Cephe Led Ekran Özellikleri Nelerdir?

Bina cephe led ekranlar gerek yüksek binaların gerek iş merkezlerinin artmasıyla birlikte son yıllarda popülerliğini de artırmaktadır. 1 metrekarelik televizyondan başlayıp talep edilen boyuta kadar hazırlanabilen görüntüleme aracıdır. Led ekranların en büyük özelliği görüntülerin gün ışığında da bu ekranlardan görüntülenebiliyor olmasıdır. Bina cephe led ekranları gün ışığında yayınlanan görüntünün görülmesi için gerekli minimum 4500 cd/m² ışık gücünden fazla ışık gücüne sahiptir. Outdoor kategorisinde yer alan bina cephe led ekran uygulamalarının diğer led ekran sistemlerine göre en büyük avantajı dış ortama uyumlu malzemelerden üretilmiş olması ve hava koşullarının sıcak veya soğuk olmasından etkilenmemesidir. Led ekranda yayınlanacak reklamlar bilgisayar üzerinden kontrol edilebilmekte olup istenildiği zaman kolaylıkla değiştirilebilme imkanına sahiptir. Hareketli gif, jpeg ya da logo tasarımları eklenebilmektedir. Gün ışığında görüntü kalitesinin parlak ve net olması en önemli tercih sebeplerinden biridir. Normal ışıklı tabelalara göre daha az enerji harcaması yönüyle de dikkat çekmektedir. Standart ölçüyle hazırlanabildiği gibi talep edilen boyutlarda da hazırlanması mümkündür. 140 dereceden okunabilme özelliğine sahip oval ledler kullanılarak hazırlanmaktadır. Led ekranın hangi saatlerde çalışacağı ya da hangi saatte hangi reklamın yayınlanacağı gibi ayarlamalar programlanarak yapılabilmektedir.

 

Bina Cephe Led Ekran Fiyatları Nelerdir?

Bina cephe led ekranları dış mekanlara göre tasarlandığı için yağmur, kar, dolu gibi kötü hava koşullarından etkilenmeyip su geçirmemektedir. Led ekranlar tamamen yeni teknoloji olarak reklamcılık sektöründe yer almakla birlikte yarı yarıya enerji tasarrufu da sağlamaktadır. Bina cephe led ekran fiyatları sabit değildir. İstenen ölçüye, kullanım şekline ve alanına göre fiyatlar belirlenmektedir. Müşterilerimiz için en uygun fiyatlı led ekranları hazırlayarak beğenilerine sunuyoruz. Kullanım şekli, ölçü ve bunun gibi bilgileri satış mühendislerimizle paylaşmanız durumunda en yüksek performanslı ürünlerin uygun fiyatlı teklifleri hazırlanarak tarafınıza sunulmaktadır. Bina cephe led ekran fiyatı talep edilen ölçüye göre değişiklik göstermektedir.

Teklif İste