DIŞ MEKAN LED EKRANLAR

Dış Mekan Led Ekran Hakkında

Led ekranlar, firmaların tanıtımlarını en güzel şekilde yapabilmeleri için hem gece hem de gündüz yeterli ışık kaynağını sunabilmektedir. Bu yönüyle herkesin dikkatini çekmeyi başaran led ekranlar reklamcılık alanında da en çok tercih edilen teknolojilerden birisidir. Dış mekanlarda da tercih edilen led ekran teknolojisi, hitap ettiği kitlenin daha fazla olması yanıyla büyük ebatlarda tercih edilmektedir. Büyük boy tercih edilen led ekranlar daha fazla ışık kaynağının kullanılmasına ve çelik profillerin daha çok tercih edilmesine neden olmaktadır. Dış mekan led ekranlarda her ne kadar maliyet artsa da daha çok kişiye ulaşma imkanı sağlaması yönüyle firmaların en çok tercih ettiği teknoloji arasında yer almaktadır.

Dış Mekan Led Ekran Özellikleri Nelerdir?

Dış mekan led ekran teknolojisi en çok alışveriş merkezlerinde tercih edilmektedir. Avm’lerin giriş kısmında yer alan led ekranlarda farklı firmaların reklamları müşteri kitlesine sunulmaktadır. Kampanya ve indirimlerin duyuruları bu ekranlar vasıtasıyla insanlara sunularak dikkat çekmek ve dolaylı olarak da satışları artırmak amaçlanmaktadır. Alışveriş merkezlerinden sonra dış mekan led ekranların en çok tercih edildiği alan stadyumlardır. Stadyumlarda futbol takımlarına sponsor olan firmaların reklamların döndüğü led paneller, insanların dikkatine sunulmaktadır. Dış mekan led ekran seçimlerinde piksel aralığı oldukça önemlidir. Ledlerin seyrek ya da sık olması led ekranın çözünürlüğünü belirlemektedir. Piksellerin birbirine yakın olması görüntü kalitesinin net olmasını sağlamaktadır. Dış mekan ledlerde seyretme mesafesi uzak olduğu için daha büyük boyutlu panellerin kullanılması uygundur. Boyutlarına göre paneller P3, P4, P5, P6, P8, P10 gibi numaralandırılmaktadır. Panel boyu büyüdükçe numarası da büyümektedir. Örneğin mağaza içi kampanya bilgilendirme panoları gibi yakın seyirli mesafeler için küçük paneller tercih edilebilirken, alışveriş merkezlerinin önünde daha büyük bir kitleye hitap edebilecek reklamlar içinse büyük boy led ekranlar kullanılmaktadır. Dış mekan led ekran fiyatı da panel boyu ve piksel sayısına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Dış Mekan Led Ekran Fiyatları Nedir?

Kullanım durumuna göre farklı alanlarda tercih edilen dış mekan led ekran fiyatlarını belirli bir tabana oturtmak mümkün değildir. Kullanım alanlarına göre tercih edilen led ekranlarda teknik hususlarda farklılıklar bulunmaktadır. Piksel sayısı, ebat, renk kalitesi gibi pek çok konu dış mekan led ekran fiyatları için belirleyici özelliklerdir. Bu nedenle dış mekan led ekran satın alırken üretici firmalarla görüşerek kıyaslamalı fiyatlar almak en doğrusudur. Fiyatlar panellerin özelliklerine göre belirlendiği için standart bir fiyat talep etmek mümkün olmamaktadır. Herhangi bir sektörden ürün satın alınacaksa tercihi üreticilerden yana kullanmak her zaman daha uygun fiyatların sunulması anlamına gelmektedir.  Açık hava reklamcılığı için bina ön cephelerindeki dış mekan led ekran projelendirme ve diğer kurulum ücretleri için Fenova LED Ekran Teknolojileri firmamızdan bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

P2.5 Dış Mekan Led Ekran

Yüksek kalite P2.5 dış mekan led ekranlar ve profesyonel kurulum.

P3 Dış Mekan Led Ekran

Dış mekanlar için özel tasarlanmış P3 model led ekranlar ile ambiyansı yaşayın.

P4 Dış Mekan Led Ekran

Dayanıklı P4 dış mekan led ekran modelleri ile açık havada net görüntü.

P5 Dış Mekan Led Ekran

Dünya standartlarına uygun P5 model dış mekan led ekran seçenekleri.

P6 Dış Mekan Led Ekran

Dış mekanlar için özel tasarlanmış P6 model led ekranlar ile ambiyansı yaşayın.

P6.67 Dış Mekan Led Ekran

Yüksek kalite P6.67 dış mekan led ekranlar ve profesyonel kurulum.

P8 Dış Mekan Led Ekran

Dayanıklı P8 dış mekan led ekran modelleri ile açık havada net görüntü.

P10 Dış Mekan Led Ekran

Yüksek kaliteli P10 Dış Mekan Led Ekranlar ile en iyi dış mekan tasarımını yakalayın.

Teklif İste