TOTEM LED EKRAN

Totem Led Ekran Hakkında;

Totem led ekran; dış mekanlarda tanıtım ve reklam yapılabilmesi için led ekran ve totem direğinin kullanıldığı bir reklamcılık türüdür. Bu ekranlar genel olarak büyük ölçülere sahip olmalarının yanı sıra açık havada kullanıldıkları için erişimin uzaktan yapılması gerekmektedir. Bu ihtiyaç sebebiyle led ekran için kullanılan kontrol kartları kablosuz erişimi desteklemektedir. Eğer led ekrana erişim mesafesi oldukça uzaksa totem içerisine internet bağlantısını sağlayacak bir bilgisayar yerleştirilmektedir. Böylelikle kontroller uzaktan bağlantıyla gerçekleştirilmiş olur. Totem led ekranın farklı hava koşullarına göre dayanıklı olması gerektiği için ekran yapımında RGB P10 panel kullanılmaktadır. Ekranının büyük olmasından dolayı ve yüksek sıcaklıklarda panelinin ısısının sabit tutulması gerekmektedir. Sıcaklığı sabitleyebilmek için de yapısında klima kullanılmaktadır.

Totem Led Ekran Nedir?

Reklam sektörünün en etkili yöntemlerinden biri olan led ekran teknolojileri gün geçtikçe daha da yaygınlaşmaya başlamıştır. Reklamcı firmalar tarafından tercih edilen totem led ekranlar şehir merkezlerinde belediyelerin bilgi ekranı, dış mekan reklamcılığı ya da firmaların ürünlerini tanıtabildikleri bir platform olarak kullanılmaktadır. Totem led ekran tabelalar totem denilen T harfi şeklindeki metal malzemenin üzerine monte edilen reklamcılık sistemidir. Alanında uzman elektrik mühendisleri ve ağır işçiliği sebebiyle uzman kişilerin desteğine ihtiyaç duyulduğu bu reklamcılık yönteminde, kurulumun profesyonel kişiler tarafından yapılması oldukça önemlidir. Totem led ekran tabelalar açık alanlara sabitleneceği için gün ışığı, yağmur, kar, dolu, şiddetli rüzgar, kir ya da yoz gibi olumsuz koşullarda zarar görmeyecek şekilde kullanışlı ve dayanıklı üretilmektedir. Bu yönüyle de açık alanlarda en çok kullanılan reklamcılık yöntemidir. Fenova Led Teknolojileri, bu alanda uzman donanım ve bilgiye sahip ekibiyle ve profesyonel kapasiteli üretim sistemiyle en kaliteli üretimi yapan, Türkiye’nin bir numaralı led ekran üreticisidir. Geniş bir donanım sistemine ve teknolojik altyapıya sahip olan Fenova satış sonrasında da müşterisinin yanında olarak ürünlerine olan güvenini gözler önüne sermektedir.

 

Totem Led Ekran Fiyatları Nedir?

Firmaların isimlerini etkin bir şekilde duyurabilmelerinin en ideal yöntemlerinden birisi de led ekran teknolojileridir. Totem led ekran fiyatları sabit değildir, fiyatlar istenilen ölçüye ve kullanım alanına göre belirlenmektedir. Açık hava reklamcılığında pek çok firmanın tercih ettiği ürün grupları arasında yer alan en önemli seçeneklerden birisi de totem led ekranlardır. Led ekran sistemleri özellikle görsel platformlarda müşteri kitlesiyle buluşmayı, adını duyurmayı isteyen firmalar tarafından vazgeçilmez bir araçtır. Totem led ekranları da sağladığı yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi sayesinde dikkat çekici bir reklam yöntemi olmayı başarmıştır. Totem led ekranları adından da anlaşılacağı üzere, bir totem üzerine yerleştirilen dış mekan led ekran ile oluşturulmaktadır. Totem led ekran fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif İste