ARAÇ MOBİL LED EKRAN

Araç Mobil Led Ekran Hakkında;

Araç mobil led ekran; araç ekranları olarak da bilinmekte olup, günümüz teknolojisine en uygun ve etkili tanıtım ürünleri arasında yer almaktadır. Pek çok özelliğe sahip olması yönüyle farklı sektörler tarafından da tercih edilmektedir. Spor müsabakaları, mitingler, açık hava konserleri gibi etkinliklerde araç mobil led ekran teknolojisi yaygın olarak kullanılmaktadır. Kullanım açısından fazlasıyla işlevsel olan led ekranlarda video, resim oynatmak ve canlı yayın yapmak mümkündür. Gün ışığında da görülebilecek kadar güçlü ışığa sahip olan led ekran seçenekleri dışarıda platform kurmaya elverişlidir. Diğer led ekranlardan farklı olarak mobil led ekranlar araçlara monte edilebilmektedir. Araçlarda 2 metre yüksekliğe kadar çıkabilen bu ekranlar, alandaki uzak mesafeli kişilerin de rahatlıkla görebileceği görüntü ve ışık kalitesine sahiptir. Otobüs, kamyon, kamyonet ve tır gibi araçlara monte edilebildiği için farklı boyutlarda tasarlanması da mümkündür.

Araç Mobil Led Ekran Nedir?

Daha çok konser ve miting organizasyonlarında görülen araç mobil led ekranları, taşınabilir dev ekran üniteleridir. Yayın akışını ve izleyicisini kendisi belirleyen araç led ekranları, gezen dev televizyonlar olarak da bilinmektedir. Sektörde gezici mobil sahne olarak anılan dev ekranlar; güneş, kar, yağmur ve dolu gibi hava koşullarından etkilenmemektedir. Dış mekan reklamları için tercih edilen bir ürün olmasının yanı sıra enerji tüketiminin az olması da tercih edilme durumunu daha da artırmaktadır. Sabit ya da gezici olacak şekilde farklı kullanım seçeneklerine sahip olan ekranlar, tanıtım işleri için de oldukça işlevseldir. Araç mobil led ekranı, araç boyutlarına özel olacak şekilde hazırlanmaktadır. Araç üzerine monte etme ya da araç giydirme şeklinde mobil led ekran istifadeye sunulmaktadır. Kalabalık meydanlarda ve etkinlik yapılacak alanlarda en önemli bölgelere yerleştirilecek olan led ekranlar talebe göre özel olarak hazırlanmaktadır. Kullanılacak alana göre tasarım şeklinde de hazırlanabilmektedir.

 

Araç Mobil Led Ekran Fiyatları Nelerdir?

Hafızalarda kolaylıkla yer edinebilecek özelliğe sahip araç mobil led ekranları farklı sektörler tarafından tercih edilen tanıtım uygulamalarından biridir. Herkesin endişe etmeden kullanabileceği araç mobil led ekran fiyatları firma bütçelerini aşmayacak durumdadır. Özel üretim olarak hazırlanan led ekranlar çeşitli alanlarda tercih edilmektedir. Konferanslar, sempozyumlar için özel olarak tercih edilebiliyorken, reklam amaçlı kullanılacağı durumlarda panel olarak da talep edilmektedir. Özel kutlamalar, bayram gibi etkinliklerdeki sunumlar için de pratik çözüm yöntemleri sunmaktadır. Şehir içinde tanıtım maksatlı kullanılacak olan led ekranlar genellikle kamyonet tipi araçlara monte edilmektedir. Şase uzunlukları 3 – 6 metre civarı arasında olup yüksekliği de 3.60 cm olarak sabitlenmiştir. Araç üzerine monte edilen led ekran ölçüleri trafik gabari yüksekliği ve şase uzunluğuna göre kararlaştırılmakta olup, araç mobil led ekran fiyatı da buna göre belirlenmektedir. Araç mobil led ekranları ses ve görüntü donanımıyla birlikte üretilmektedir.

Teklif İste