Reklamcılık sektöründe çok büyük etkiler ortaya çıkaran LED ekranların montaj ve kurulum işlemlerinin kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekli. Bu aşamada üretici firmalara büyük yük düşüyor. Bu firmaların hem ürünün satışında hem de sonraki süreçte sürekli olarak destek olması ve LED ekranların güvenli bir şekilde kullanımını sağlaması gerekli. Maalesef bu süreç kaliteli bir şekilde ilerleyemediği için birçok firma mağduriyet yaşıyor. Bunun önüne geçmek adına da montaj işlemlerinin nasıl yapıldığını öğrenmeye çalışıyorlar.

İşletmeler totem LED ekran gibi devasa boyutlarda bir ürün alıyorlarsa bu ürünün montajını kendileri yapmaları mümkün olmaz. Her zaman destek alınması ve en doğru montajın yapılması gerekli. Aksi halde insanların can kaybına dahi sebep olabilecek durumlar gerçekleşebilir. Totem led ekran montajı için ürünün satın alındığı adrese başvurulması ve gerekli ücretlerin ödenerek kurulum hizmetinin alınması gerekmektedir.

Totem LED Ekranlar İçin Teknik Destek ve Kurulum Hizmetleri

Kendisini milyonlarca kişiye göstermek isteyen markalar totem LED ekranları satın alırlarken totem led ekran montajı hizmetini de satın alırlar. Çünkü bu ürünlerin amatör bir biçimde montajının yapılması mümkün olmaz. Totem LED ekranları gören kişiler aşağı yukarı nasıl bir montaj süreci yaşanacağını bilirler. Ancak bu bilinirlik direkt olarak sonuca yansıyamaz. Çünkü LED ekranların birçok özel bağlantısı bulunur ve elektrik bu bağlantılar sayesinde LED ekranlara iletilir.

Totem LED ekranların kurulum aşaması ekranın dikileceği alanın tesviyesi ile başlar. İlk olarak kurulum yapılacak olan alanın düzlenmesi gerekmektedir. Alan özel ekipmanlar ile düzlenir. Sonrasında da totem LED ekranın oturacağı nokta net bir şekilde işaretlenir. İşaretlenen kısmın beton yüzey olması çok önemlidir. Toprak zeminde başarılı bir totem led ekran montajı söz konusu olamaz.

Totem LED ekranın dikileceği alan toprak yüzeyse bu alana beton dökümü yapılır. Betonun zeminden çıkmayacağı ve devrilmelere sebep olmayacağından emin olunması için belirli bir derinliğe inen çukurların oluşturulması ve sonrasında beton döktürülmesi gerekmektedir. Dökülen beton düzlendikten sonra totem led ekran montajı için bir engel kalmaz. İlk olarak LED ekranın ayak kısmı monte edilir. Burada özel bulonlar kullanılarak ayak kısmını yere kusursuz bir şekilde montajı yapılacaktır.

Ayak kısmının montajı yapılırken elektrik bağlantısının da çekilmesi gerekmektedir. Bağlantının zarar görmemesi adına ayak kısmının içerisinde yer alması hedeflenir. Bu devasa ekranların etrafında kabloların görülmesi hiç kimsenin istemeyeceği bir durumdur. Hırsızlık olaylarına davetiye çıkarır ve bu sebeple tercih edilmez. Bunun yerine tüm elektrik aksamı ayak kısmının içerisinde kalır.

Ayak kısmının montajı tamamlandıktan sonra üst kısmına çelik kasa eklenir. Hazırlanan LED ekranlar bu çelik yapının üzerine monte edilecektir. Gerekli montaj adımları atılıp LED ekranlar gövdeye sabitlenir. Bunun sonrasında ekranın devrilmesi gibi durumlarla karşılaşılmaz.

Kısa sürede tamamlanan totem led ekran montajı sonrasında firmaların destek hizmetlerine devam etmesi gerekmektedir. Bir yandan güncellemelerin yapılması bir yandan da yaşanan aksaklıkların çözümü için sürekli olarak destek süreci devam eder. İstenen ancak doğru atılamayan adımlarda da üreticilerden yardım alınabilmektedir. Aksi halde totem LED ekran yönetimi çok sancılı bir sürece dönüşür.

Teklif İste