Totem LED ekranlar yeni dönemin en çok kullanılan reklamcılık araçlarından bir tanesi. Devasa boyutları ile birlikte herkesin dikkatini çekmeyi başaran bu ekranlar tek bir günde binlerce hatta milyonlarca insana ulaşmayı başarıyor. Birçok yerde kullanılan bu LED ekranlarda son derece standart tasarımlar iler karşı karşıya kalıyoruz. Ancak yaratıcı totem led ekran fikirleri arayan markalar için harika fikirler sunulabilir. Totem LED ekranlar dikdörtgen bir yapıda olduğundan birçok farklı sektör için uygun olacaktır.

Totem LED ekranlarda ekranın kendisi ile farklı tasarımlar yaratmak çok kolay değil. Genellikle ekranın yine dikdörtgen bir forma sahip olduğu ancak ekranı taşıyacak olan çelik yapının farklı tasarımlara sahip olduğu örnekler doğru bir adım olacaktır. Çeliğe şekil vermek mümkün olduğundan ve çok dayanıklı bir malzeme olduğundan her durumda ekranın taşınması sağlanabilir ve harika tasarımlar ortaya çıkar.

Totem LED Ekranlar İçin Yaratıcı Tasarım Önerileri

Sizlere farklı sektörlerden öneriler sunarak yaratıcı tasarımlardan bahsetmek istiyoruz. İlk olarak burger satışı yapan işletmelerden bahsedebiliriz. Çelik malzemeden büyük bir hamburger totemi inşa edildikten sonra ekmeklerin arasında kalan kısım LED ekran olarak tasarlanabilir. Böylece ekranda görülecek olan tüm görüntüler iki hamburger ekmeğinin arasında insanların karşısına çıkar ve son derece ilgi çekici olur.

Sizlere sunabileceğimiz yaratıcı totem led ekran fikirleri arasında bir diğer örneği tiyatro ve opera salonları için verebiliriz. Tiyatro sahnesini andıracak bir tasarım yapıldıktan sonra sahnenin olduğu kısma LED ekran eklenebilir. Yan kısımlarına sahne perde dekorları eklendiğinde LED ekrandaki ilanlar ve görüntüler bir sahnede sergileniyormuş hissiyatı verir ve insanların oldukça ilgisini çeker.

Stadyumlar da totem LED ekranların sıklıkla kullanıldığı alanlar arasında yer alır. Bu alanlarda kullanılan totem LED ekranlar da içeride oynanacak olan spor müsabakalarına göre tasarlanabilir. Bir futbol kalesi şeklinde tasarlanıp üç direğin arasında LED ekran konumlandırılabilir. Basketbol müsabakaları oynanan, kapalı bir stadyumun tanıtımları için de potanın üzerinde yer alan dikdörtgen panya kısmı LED ekran olarak tasarlanabilir. Ekranın alt kısmına pota ve file eklemesi ile harika bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Otomobil ya da kamyonet gibi motorlu taşıtların satışını ve onarımını gerçekleştiren çok sayıda işletme yer alıyor. Bu işletmeler rakiplerinin önüne geçmek ve insanları kendisine çekmek için çeşitli reklamcılık faaliyetleri yürütüyorlar. Totem LED ekranlar bu faaliyetler arasında çok büyük bir yere sahip. Bu işletmeler yaratıcı totem led ekran fikirleri ararken araçların far kısımlarına LED ekranların eklendiği tasarımları tercih edebilirler. Motosikletler ya da otomobillerin far kısımları LED ekran olarak tasarlanıp sunulabilir.

Mobilya üreticileri için de seçenekler oldukça fazla. Dikdörtgen LED ekranların alt kısımlarına bir televizyon ünitesi maketi eklenerek mobilya işletmesi adına yaratıcı bir fikre imza atılabilir. Bunun yanı sıra bir yatak başının da LED ekran olarak tasarlanması mümkündür. Bu durumda da ekranın altından uzanan bir yatak maketine ihtiyaç duyulur.

Son olarak havalimanları için yaratıcı totem led ekran fikirleri sunulabilir. Uçakların ön kısımlarında yer alan küçük kokpit camlarının LED ekran olduğu tasarımlar havalimanları için çok uygun olabilmektedir. Tabi ki bu durumda uygulanan tasarımın ebatları oldukça büyük olur. Ancak havalimanları çok geniş araziler üzerine kurulu olduğundan herhangi bir sorun ortaya çıkarmaz.

Teklif İste