Markalar için ürün tanıtımının yapılması oldukça önemlidir. Her marka, müşterisine sunduğu hizmet alanında sektörel anlamda en başarılı konuma gelmek ister. Bunun için de reklam ve tanıtım tarafında belirli bir bütçe ayırmak gerekir. Ayrılan bu bütçeyi en verimli şekilde kullanabilmek için de en iyi geri dönüşüm imkanı sunan reklamcılık seçenekleri değerlendirilmelidir. Totem led ekran, reklamcılık alanında beklentileri karşılayan en popüler arayüzlerden biridir.

Herkes tarafından rahatlıkla görülebilen bu devasal ekranlar, gün ışığında dahi kaliteli bir görüntü sunar. Marka ve firmaların tercih sebebi olmayı başaran totem led ekran teknolojileri, günümüzün reklam sektöründen beklentisini de başarılı bir şekilde karşılar. En çok merak edilen konulardan birisi de totem led ekran fiyatlarının ne kadar olduğudur. Totem led ekran fiyatları, tercih edilecek ekran ebatına göre farklılık göstermektedir. Fakat ödenen tutarın karşılığını veren bu led ekran teknolojisi, en iyi fiyatlarla uzun süre rahat bir kullanım imkanı sunar.


Totem Led Ekranların Diğer Led Ekranlardan Farkı Nedir?

Totem led ekran, dış mekan led ekran seçenekleri arasında en etkin olarak tercih edilen led teknolojilerinden biridir. Alışveriş merkezlerinde, şehir meydanlarında ve açık alanlarda sıklıkla karşımıza çıkan totem led ekranlar, dinamik bir dijital reklamcılık imkanı sunar. Marka ve firmaların direkt olarak halkla etkileşim kurmasını sağlayan bu led ekranlar, ihtiyaç duyulan her yerde reklam yapabilme avantajına da sahiptir.

Günümüzde özellikle şehir merkezlerinde, her geçen gün totem led ekran kullanımının arttığını görmek mümkündür. Led ekranları bu denli tercih edilebilir kılan en önemli detay, beraberinde sunduğu avantajlardır. Diğer tanıtım seçeneklerine göre daha fazla artıya sahip olan led ekranlar, marka ve firmaların ilk tercihi olmayı başarıyor. Totem led ekranların en çok dikkat çeken dijital ekranlardan biri olması, her yerden farkedilmesini sağlar. Oldukça büyük ebatlarda üretilen bu ekranlar, çok uzak mesafeden dahi kolaylıkla farkedilebilen görüntü kalitesine sahiptir. Çünkü totem led ekranların çok büyük boyutlarda üretilebiliyor olması, en uzak mesafeden dahi ekranda yer alan reklamın farkedilmesini sağlar.

Totem led ekranların görüntü kalitesi üst düzeyde olduğu için reklam ve tanıtım alanında kişilerin tercihine uygundur. Güneş ışığında dahi görüntü kalitesinden ödün vermeden görünürlüğünü sürdürür. Gece karanlıkta da, devasal boyutu ve her bir karesindeki görüntü canlılığı sayesinde insanların dikkatini çekmeyi başarır. Totem led ekranlar, hava koşulları ne olursa olsun hizmet vermeye devam eder. Bu gibi ve daha pek çok avantaj sayesinde totem led ekranlar tercih sebebi olur. Marka ve firmalar, bilinirliklerini artırmak için totem led ekranları da sıklıkla tercih etmektedir. Hedef kitleye en iyi şekilde hitap edebilmek için doğru reklam yöntemlerini tercih etmek gerekir. Aynı anda birçok insanın göz hizasında olmayı başaran totem led ekranlar, reklam sektöründe oldukça önemli bir konuma sahiptir.


Totem Led Ekranların Alışveriş Merkezlerindeki Önemi

Alışveriş merkezleri genellikle insan kalabalığının yoğun olduğu, işlek caddelere kurulur. Alışveriş merkezlerinin kurulumunun en temel amacı, işlek caddelerdeki insanların dikkatini mağazalara yöneltmektir. Ve ilgi odağı olmayı başardıktan sonra da kişilerin alışveriş yapmalarını sağlamaktır. Alışveriş merkezinde yer alan markaların reklamlarının totem led ekranlar aracılığıyla sergilenmesi, aynı anda geniş bir kitlenin ilgisini çekebilmek demektir. Müşteriler led ekranda dönen reklamlardan etkilenerek mağazaları ziyaret etmek isteyeceklerdir. Bunun yanı sıra, kampanya ve fırsatlara dair dönen reklamların da led ekranlar aracılığıyla duyurulması oldukça önemlidir. İndirim ve kampanyaların insanları alışveriş yapmaya teşvik eden bir etkisi bulunur. Bu nedenle, totom led ekranlar kişileri anlık fırsatlardan haberdar edebilmek için de oldukça önemli aracılardır. ;

Totem led ekranlar oldukça geniş ebatlarda üretilir. Tercihe göre farklı boyutlarda da tasarlanabilmektedir fakat totem led ekranların asıl amacı kalabalık kitlelerin ilgisini çekmek olduğu için büyük ebatlı led ekranlar daha çok tercih edilir. Büyük boyutta üretilen led ekranlar, siparişten montaj işlemine kadar büyük bir titizlik ve profesyonellikle takip edilmelidir. Üretim aşamasından montaj işlemine kadar her adımda başarılı bir hizmet sunan Fenova, müşterilerinin daima yanındadır. Totem led ekran siparişi öncesinde, ilgili alan üzerinde gerekli ölçümlerin yapılması ve siparişin bu doğrultuda hazırlanması gerekir. Totem led ekran fiyatları sipariş öncesinde ebatına göre belirlenerek marka ve firmalara sunulmaktadır. Onaylanması durumunda üretim aşamasına geçilmektedir.

Teklif İste