LED ekranlar hem kapalı hem de açık alanlar için en çok tercih edilen reklam araçları arasında yer alıyor. Dünyanın en önemli markaları, bulundukları lokasyonda dikkatleri üzerine çekmek ve çok daha fazla insana ulaşabilmek adına LED ekranları kullanıyor.

LED ekranların avantajları sayılırken hem gündüz hem de gece saatlerinde muhteşem bir görüntü sunmasından bahsedebiliyoruz. Bu durum da LED ekranların dış mekanlarda da sürekli olarak tercih edilmesini sağlıyor. Son derece güneşli bir hava olsa dahi insanlar LED ekranlardaki görüntüyü rahatlıkla takip edebiliyorlar. Ekranlar çok uzaklardan dahi insanların dikkatini çekmeyi başarıyor. Yüksek görüntü kalitesi ve canlılık ile de istenen tüm mesajlar alıcılara aktarılıyor.

Dış mekanlarda birçok yenilik mevcut. Her geçen gün yeni dış mekan led ekran çeşitleri hayatımızın bir parçası olabiliyor. Markalar da kendileri için en uygun ürünleri belirledikten sonra satın alma işlemlerini gerçekleştiriyorlar. Kısa sürede montaj işlemleri tamamlanıyor ve sonrasında binlerce saat kullanılabilecek olan LED ekranlar görevine başlıyor.

Açık Havada Dikkat Çekmek İçin Dış Mekan LED Ekranlar

Dış mekanlar LED ekranların çok yaygın kullanıldığı alanlar arasında yer almakta. Her saat kaliteli bir hizmet sunan LED ekranlar artık her şehirde karşımıza çıkabiliyor. Tabi ki dış mekan led ekran çeşitleri birbirine göre farklı özellikler göstermekte. Markalar da bu etkileri göz önünde bulundurarak kararlarını veriyorlar. Günümüzde en çok tercih edilen dış mekan LED ekranlar;

  • Totem LED ekranlar,
  • Kaldırımlarda tercih edilen LED ekranlar,
  • Mağaza tabelası olarak kullanılan LED ekranlar, (mağaza led ekran)
  • Duvarları kaplayan LED ekranlar, olarak sıralanabilir.

Dış mekan LED ekranlardan bahsederken ilk sırayı her zaman totem LED ekranlara vermemiz gerekli. Devasa boyutları ile birlikte şehrin en işlek noktalarında kullanılan totem LED ekranlar herkesin dikkatini ekrana çekmeyi başarıyor. Doğru konumlandığında tek bir günde milyonlarca insana ulaşması dahi mümkün oluyor. Haliyle birçok markanın da ilk tercihi oluyor.

Kalabalık şehirlerde her noktaya araç ile ulaşmak mümkün değil. İnsanlar belirli mesafeleri yürüyerek kat etmek zorunda kalıyor. Bu anlarda da kaldırımlarda uzun vakiler geçiriliyor. Kaldırımlarda tercih edilen dış mekan led ekran çeşitleri genellikle insanların göz hizasına kadar uzanan yapıda oluyor. İnsanlar etraflarına bakarken LED ekranları da görüyorlar ve içerisindeki mesajı dikkatle takip ediyorlar.

Üçüncü sırada mağazalar için getirilen yenilikçi bir LED ekran çeşidi var. Artık mağazalarda klasik tabela kullanımı azalmaya başladı. Mağazalar giriş kapılarının üst kısımlarında LED ekranları kullanarak çok daha görünür bir forma kavuşuyorlar. Bu ekranlarda hem logolar hem de kampanyalar insanlara aktarılıyor. Bunun yanı sıra günden güne ekrandaki temalar değiştirilebiliyor. Böylece tüm özel günlere kusursuz bir şekilde adapte olan LED ekranlar satın alınmış oluyor.

En çok tercih edilen dış mekan led ekran çeşitleri duvara monte edilen ürünlerle son buluyor. Her yerde karşımıza çıkan New York fotoğraflarında yüksek binaların devasa LED ekranlarla kaplandığını ve adeta kendi tabiatını oluşturduğunu görüyoruz. Bu görkemli görüntüyü ortaya çıkaran LED ekranlar markalar için çok büyük önem arz ediyor. Direkt olarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Teklif İste