Reklam sektörünün ilgi çekici seçeneklerinden birisi de hiç şüphesiz led ekran teknolojileridir. Günün her anında reklam yapma olanağı sağlayan led ekranlar, her sektörden birçok markanın sesi olmayı başarmıştır. Doğru reklamcılık yöntemini kullanmak, marka ve hedef müşteri kitlesi arasında kurulan sağlam bir köprü gibidir. Akılda kalıcılığı artıran led ekran teknolojileri de günümüzde en çok tercih edilen pazarlama seçeneklerinden biridir. Led ekranlar, iç mekan led ekran ve dış mekan led ekran olmak üzere ikiye ayrılır. İç mekan led ekranlar kapalı alanlarda tercih edilirken, dış mekan led ekranlar ise açık hava reklamcılığında kullanılmaktadır.

Neden Dış Mekan Led Ekranları Tercih Etmelisiniz?

Reklamcılığın asıl amaçlarının başında hedef müşteri kitlesini yakalamak ve bu doğrultuda da satış oranlarını artırmak yer alır. Günün her anında, olumsuz hava şartlarında dahi yüksek performans göstermeyi başaran dış mekan led ekranlar, her işletme için büyük avantajlara sahiptir. 7/24 reklamcılık imkanı sunan dış mekan led ekranlar, boyutlarıyla devasal ürünlerdir. En uzak mesafeden bile kolaylıkla fark edilebilir olmaları da dış mekan led ekranların avantajlarından biridir. Aynı anda yüzlerce kişinin görüş açısında yer alabilecek kadar büyük tasarlanan bu ekranlar, yüksek görüntü kalitesine sahip olmaları yönüyle de ilgi odağı olmayı başarırlar. Led ekranlar, aynı zamanda elektrik tarafında da tasarruflu ürünlerdir. Dış mekan led ekranlara şehir merkezlerinde, şehir giriş çıkışlarında ya da alışveriş merkezlerinin giriş kısmında totem led ekran olarak rastlamak mümkün. Dış mekan led ekranlardan biri olan totem led ekranlar, T şeklindeki dayanıklı metal üzerine led ekranların yerleştirilmesiyle oluşan led ekran ürünleridir. Dış mekan led ekran; yağmur, dolu, sis, fırtına gibi olumsuz hava koşullarından etkilenmezler. Görüntü kalitesinden ödün vermeden günün her anında ekrana yansıtılan görüntüyü hedef müşteri kitlenizle buluşturmaya devam ederler.

Dış Mekan Led Ekranların Fiyatları

Dış mekan led ekranlar, anlık reklamcılığa olanak sağlayan en etkili tanıtım yöntemlerinden biridir. Bu devasal ekranlar, yüksek görüntü kalitesine sahip olmaları yönüyle kolaylıkla insanların dikkatini çekmeyi başarırlar. Özellikle insan kalabalığının yoğun olduğu yerlerde bulunan dış mekan led ekranlar, gece gündüz demeden aktif olarak ürün ve kampanyalar hakkında bilgi verir. Alışveriş merkezlerinin önünde ya da dış cephelerinde gömülü olarak yer alan bu led ekranlar, avm içerisindeki mağazaların kampanyalı ürünlerinin tanıtılmasını sağlar. En çok merak edilen konulardan birisi de dış mekan led ekranların hangi fiyat aralığında satışa sunulduğu konusudur. Dış mekan led ekranlar, tercih durumuna göre farklı ebatlarda üretilen ürünlerdir. Dış mekan led ekran fiyatları da, üretilecek ürünün ebatlarına göre farklılık göstermektedir. Dış mekan led ekran satın almak isteyen firmalar, Fenova ile iletişime geçip detaylı bilgi alabilirler.

Teklif İste