Teknolojinin gelişmesiyle beraber görüntüleme cihazlarının kalitesinde de artış olmuştur. İlk görüntüleme teknolojileriyle, günümüzdeki led teknolojileri kıyaslandığında aradaki farkın ne kadar ciddi olduğu daha net anlaşılmaktadır. Led ekranlar, kullanıcılara üstün görüntü performansı sunması yönüyle tanınır. Teknoloji gelişmeden önce ekran boyutları artıkça görüntü kalitesinin azaldığı görülmekteydi. Fakat led ekran teknolojileri sayesinde bu durumun önüne geçilmiştir. Led ekran sistemlerinde birçok farklı ışık kaynağının bir araya gelerek üstün bir görüntü oluşturulması amaçlanmaktadır. Işık kaynaklarının birbiriyle arasındaki mesafe piksel olarak adlandırılmaktadır. Piksel aralığı ne kadar düşük olursa, görüntünün kalitesi de o kadar yüksek olmaktadır. Led ekranlar dış mekan led ekran ve iç mekan led ekran olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Ayaklı vitrin led ekran da hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda tercih edilen led sistemlerinden biridir.

Ayaklı Vitrin Led Ekran Avantajları

Her geçen gün reklamcılık sektöründe gelişmeler artarak devam etmektedir. Görüntüleme sistemlerinin sürekli olarak kullanıldığı marka ve firmalar, teknolojiyi yakından takip ederek yenilikçi adımlar atmaktadır. Her ne kadar ekran türleri günden güne değişip gelişse de, kalitesinden ödün vermeyen led ekranlar, rağbet görmeye devam etmektedir. Reklam ve tanıtım ihtiyacını üst düzeyde karşılayan led teknolojileri, birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Led ekran sistemlerinin en popüler olanlarından birisi de hiç şüphesiz ayaklı vitrin led ekranlardır. İç mekanlarda ve dış mekanlarda tercih edilen bu led teknolojisi, üstün görüntü kalitesiyle firmaların ürün ve tanıtımları hakkında hedef kitleyi bilgilendirir.

Ayaklı vitrin led ekran avantajları arasında en bilineni, bu led sistemlerinin kolaylıkla taşınabilir olmasıdır. Portatif bir şekilde kolayca taşınabilen bu led ekranlar, boyutları her ne kadar artarsa artsın görüntü performansından ödün vermezler. Oldukça dayanıklı malzemeden üretilen ayaklı vitrin led ekranlar, uzun süreli kullanıma uygundur. İşletmelerin memnuniyetle tercih ettiği bu led teknolojileri, binlerce saat çalışma imkanına sahiptir. Dışarıdan gelen darbelere ve olumsuz hava koşullarına dayanıklı olarak tasarlanan led ekranlar, canlı led görünüme sahip olması yönüyle de anında dikkat çekmeyi başarır. Kar, yağmur, sis ve gün ışığı gibi hava koşullarında da üstün görüntü kalitesiyle ön plana çıkar.

Ayaklı Vitrin LED Ekranların Kullanım Alanları

Ayaklı vitrin led ekranlar, günümüzde farklı sektörlerden birçok işletme tarafından tercih edilmektedir. Reklam ve tanıtım amacıyla kullanılan bu görüntüleme sistemleri, canlı görüntüleme özellikleriyle hedef kitlenin ilgi odağı olmayı başarır. Tekerlekli bir sistem üzerine kurulan bu led ekranlar, ayaklı led ekran tabela olarak da bilinmektedir. Bu led sistemleri, elektronik mühendisliği ve uzmanlığı gerektirdiği için alanında uzman kişiler tarafından kurulmalıdır. Bu led ekranlar açık alanda kullanılacaksa, üretiminin açık alan şartlarına uygun şekilde sonlandırılması da ayrı bir donanım ve uzmanlık gerektirmektedir.

Teklif İste