Teknolojinin gelişmesiyle beraber, reklam ve tanıtım alanındaki rekabet de her geçen gün artış göstermektedir. Günümüzde dijital reklamcılığın artmasıyla birlikte, marka ve firmalar isimlerini dijital olarak da duyurmak istemektedir. Led ekranlar, hedef müşteri kitlesine ulaşabilmek için tercih edilen en etkin reklam seçeneklerinden biridir. Led ekranlar iç mekan ve dış mekan led ekran olmak üzere ikiye ayrılır. İç mekanlarda tercih edilen led ekranlar, dış mekanlarda kullanılan led ekranlara kıyasla daha küçük ebatlarda üretilmektedir. Ayaklı led ekran da, hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda tercih edilen reklam araçlarından biridir. Marka ve firmaların her alanda tercih ettiği led ekranlar, kişisel tercihlere göre farklı boyutlarda hazırlanmaktadır.

Ayaklı Led Ekranlar Nerelerde Kullanılır?

Ayaklı led ekran sistemleri, daha çok belediye ve kurumsal firmalar tarafından tercih edilen led teknolojisidir. Ayaklı led ekranların en büyük avantajı, ayaklı olması sebebiyle cadde ve sokaklarda da pratik bir şekilde kullanılabilir olmasıdır. Fenova, Türkiye’nin hemen her şehrinde bulunan bayileri vesilesiyle 7/24 teknik destek sunar. Ayaklı led ekranlar, tekerlekli bir sisteme sahip oldukları için bir yerden başka bir yere kolaylıkla taşınabilmektedir. Örneğin; mağazanızın vitrini için tercih ettiğiniz ayaklı led ekranı, dilediğiniz zaman mağazanızın içerisine taşıyarak dilediğiniz yerde konumlandırabilirsiniz.

Ayaklı led ekranlarının kurulumu elektronik mühendisliği gerektirdiğinden, kurulum aşamasında alanında uzman kişilerden destek almak büyük önem taşır. Siz de üretim süreci açısından ayaklı led ekranınızı muhakkak profesyonel firmalardan temin etmeyi unutmayın. Ayaklı led ekranın avantajı, açık alan şartlarına da uygun olarak üretilmesi yönüyle hem dış mekanda hem de iç mekanda kullanılabilir olmasıdır. Fenova, led ekran alanında donanımlı ekibiyle en profesyonel şekilde çalışmalarını devam ettirmekte olup, Türkiye’nin bir numaralı ayaklı led ekran üreticisi olmayı başarmıştır. En çok merak edilen konulardan birisi de ayaklı led ekranların hangi fiyat aralığında olduğudur. Ayaklı led ekran fiyatları, istenilen ölçüye ve kullanım şekline bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Kriterlerinize uygun ayaklı led ekranların güncel fiyatlarına dair Fenova’yla iletişime geçebilirsiniz.

En Popüler Ayaklı Led Ekran Teknolojisi: Totem Led Ekran

Daha geniş bir kullanım alanına sahip olan ayaklı led ekran teknolojilerinden birisi de totem led ekranlardır. Teknoloji alanında yaşanan gelişmeler, görüntüleme cihazlarının da olumlu olarak etkilenmesine sebep olmuştur. Teknolojinin gelişmesiyle, görüntüleme cihazlarının renk ve görüntü kalitesinde de günden güne artış görülmektedir. Led ekran teknolojisi, reklamcılık alanında insanlara sunulan en önemli teknolojik gelişmelerden biridir. Özel bir teknoloji kullanılarak üretilen bu led ekranlar, günün her saatinde görüntüleme hizmeti sunmaktadır. Şehir meydanları ve alışveriş merkezi gibi kalabalığın fazla olduğu yerlere kurulan totem led ekranlar, gerek gün ışığında gerekse karanlıkta üstün görüntüleme performansı sunar.

Örneğin; sinemalarda perdeye yansıtılan görüntünün kaliteli olabilmesi için ortamın karanlık olması gerekir. Çünkü standart görüntüleyiciler, ışığın olduğu ortamda etkin bir sonuç gösterecek teknolojiye sahip değildir. Bu gibi sorunların ortadan kalkması için, led ekran teknolojileri her hava koşuluna ve gün ışığına uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Totem led ekran teknolojisi de bu teknolojilerden biridir. Günün her anında en üst düzeyde kaliteli görüntüye sahiptir. Sahip olduğu bu teknoloji sayesinde açık havada tanıtım yapılmak istendiğinde, direkt olarak totem led ekranlara başvurulmaktadır. Yağmur, kar, fırtına, sis gibi olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi, açık hava led ekranlarını tercih edilebilir kılan en önemli avantajlarından biridir. Stadyumlarda, alışveriş merkezlerinde, şehir meydanlarında, sergilerde ve konser alanlarında totem led ekranlarına sıklıkla rastlamak mümkündür.

Fenova, alanında uzman ekibiyle görüntüleme teknolojileri alanında üst düzey bir hizmet sunmaktadır. Dilediğiniz led ekran teknolojisi hakkında detaylı bilgi almak için Fenova’yla iletişime geçebilirsiniz. Sipariş oluşturacağınız led ekran hakkında; en, boy gibi önemli özellikleri muhakkak belirtmelisiniz. Led ekran fiyatları da standart olmayıp, kişilerin istedikleri led ekran boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Sipariş öncesinde, istediğiniz led ekran boyutunu yetkili kişilere belirterek fiyat teklifi hakkında bilgi almanız gerekmektedir. Belirlenen fiyatın onaylanması halinde üretim aşamasına geçilir ve üretimin tamamlanması sonrasında da alanında uzman yetkililer tarafından montaj işlemi gerçekleştirilir.

Teklif İste