Bir diğer adı outdoor reklamları olan açık hava reklamları, günümüzde en çok tercih edilen reklamcılık seçeneklerinden biridir. Dış mekanlarda tercih edilen bu reklamlar, marka ve firmaların ilgi odağı olmak için tercih ettikleri yöntemlerden biridir. İnsan kalabalığının olduğu yerlerde tercih edilen bu reklamcılık yöntemi, insanların günlük olarak sıkça karşılaştığı bir reklam çeşididir. Markaların hedef müşteri kitlesine kendilerini hatırlatmanın en etkin yollarından biridir. Prestij sahibi olmak isteyen marka ve firmalar, ürün tanıtımlarını açık hava reklamcılığı sayesinde kolaylıkla yapabilmektedir. Dış mekanda tercih edilen led ekranlar da açık hava reklamcılığını destekleyen en önemli teknolojilerden biridir. Dış mekan led ekran modelleriyle, siz de markanızın imajınızı en iyi şekilde yansıtın!

Açık Hava Led Ekranın Kullanım Alanları

Açık hava reklamcılığı, aynı anda yüzlerce kişiye ulaşmanın en kolay yoludur. En ilginç açık hava reklamları sayesinde insanların dikkatini çekmek her marka ve firmanın asıl hedefidir. Açık hava led ekranlar da, dış mekanda en çok tercih edilen led ekran teknolojileri arasında yer alır. Led ekranlar haricindeki diğer görüntüleme cihazları gün ışığında etkin bir sonuç vermezken, led ekran teknolojileri gün ışığından etkilenmez. Gün ışığından etkilenmemesi 7/24 kesintisiz olarak reklam çalışmasını sürdürebilmesi demektir. Günümüzde her sektörden marka ve firmalar, etkin bir açık hava reklamcılığı için açık hava led ekran teknolojisini tercih etmektedir.

Oldukça sağlam yapıya sahip olan led ekranlar için ekstra bir koruyucu yüzeye gerek yoktur. Açık hava led ekranlar; konserlerde, fuar standlarında, marka ve firma tanıtımlarında, mağaza ve otellerde, hizmet sektöründe sıkça tercih edilmektedir. Oldukça büyük ebatlarda üretilen led ekranlar, gün ışığından etkilenmemesi yönüyle görüntü kalitesini korur. Bu özelliği sayesinde de günümüzde reklam firmaları tarafından yakından takip edilir ve en çok tercih edilen reklamcılık seçeneklerinden biridir. Açık hava led ekranlar, büyük boyutlarda üretilir ve ebatlarının büyümesi görüntü kalitesini etkilemez. Firma ve markaların tanıtımını başarılı bir şekilde yapan açık hava led ekranlar, satışların artmasında da oldukça etkilidir. Açık hava led ekranlar, dışarıdan gelecek herhangi bir darbeye karşı dirençlidir. Bunun yanı sıra; kar, yağmur, dolu ve sis gibi olumsuz hava koşullarında da üstün performans göstermeye devam eder ve 7/24 kesintisiz olarak çalışır.

Açık Hava Led Ekran Reklamcılığının Avantajları

Açık hava led ekranlar, uzun ömürlü olmaları yönüyle etkin bir reklamcılık avantajı sunar. Led ekran teknolojilerinin, diğer görüntüleme cihazlarına kıyasla ışık kirliliği daha azdır. Bu led ekranlar, içeriğinde civa bulundurmaması yönüyle, diğer teknolojik görüntüleme birimlerine göre daha güvenlidir. Suya dayanıklı olması yönüyle, açık havada yağmur ve kar gibi olumsuz hava koşullarından etkilenmez. Açık havada kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır, klasik ekranlara kıyasla daha az ısınmaktadır. Led ekran teknolojilerinin en temel avantajlarından birisi de, yüksek kontrast ve parlaklığa sahip olmasıdır. Bu özelliği sayesinde gün ışığında performansından ödün vermez ve 7/24 üstün başarıyla etkin bir şekilde reklamların gösterimine devam eder. Led ekranlar, çevre dostu olarak üretilmektedir. Doğal bir ışığa sahip olması yönüyle, gözleri rahatsız etmez. Diğer görüntüleme teknolojilerine kıyasla daha az güç tüketir, ekonomiktir. Enerji tasarrufu sağlayan bir yapıda üretilmekte olup bakım ihtiyacı bulunmaz.

Açık Hava Led Ekran Fiyatları

Led ekran teknolojileri, günden güne popülaritesini artırmaktadır. Özellikle açık hava reklamcılığında, sıklıkla tercih edilen led ekranlar, hedef müşteri kitlesini yakalayabilme potansiyeline sahip en ideal teknolojidir. Bu nedenle led ekranlara olan ilgi de artış göstermektedir. Gün ışığında yüksek performans gösteren açık hava led ekranlar, tercih edilmeyi fazlasıyla hak etmektedir. Devasa boyutlarda üretilebilen açık hava led ekranlar, uzaktan kolaylıkla farkedilme özellikleriyle de büyük bir avantaj sunarlar. Günümüzde görsel reklamcılığın önemi büyüktür. İnsan kalabalığının yoğun olduğu yerlerde ilgi odağı olmayı başaran led teknolojileri, gece gündüz demeden üstün performans göstermeye devam eder. Led ekranların ortalama ömrünün 100.000 saat olduğu bilinmektedir. Bu da led ekranların 7/24 hiç kapatılmadan 12 yıl boyunca çalışabilmesi anlamına gelmektedir. Açık hava led ekran fiyatları, led ekranların ölçülerine ve kullanım alanına göre farklılık göstermektedir.

Teklif İste