AÇIK HAVA LED EKRAN

Açık Hava Led Ekran Hakkında;

Led ekranlar, kaliteli ledlerin yan yana gelmesiyle oluşmaktadır. Elektronik çipler tarafından kontrol edilebilen bu ledler, ışık gücünü artırıp azaltabilmektedir. Bu sebeple her led bünyesinde farklı ışık gücünü barındırmaktadır. Genel olarak led ekran, bilgisayar monitörüne ya da televizyona benzemektedir. Açık hava led ekranlarını da gün ışığından etkilenmeyerek en kaliteli görüntüyü sunan devasal bir televizyon olarak düşünmek mümkündür. Harici medya ortamlarından aktarılan görüntü, led ekranların kontrol sistemleri tarafından işlenerek ekrana yansıtılır. Led ekran teknolojisi de temelde; led ekranın ilgili karesinde bulunması gereken rengin kırmızı, mavi ya da yeşil olarak parlaklığının ayarlanması prensibinden oluşmaktadır.

Açık Hava Led Ekran Nedir?

Açık hava led ekranlar; televizyon ve projeksiyon gibi görüntüleme cihazlarının gün ışığında vermediği sonucu vermesi yönüyle tercih edilmektedir. Başta reklam sektörü olmak üzere pek çok firma kaliteli bir sonuç alabilmek adına açık hava led ekran teknolojisinden faydalanmaktadır. Açık hava led ekran dayanıklı olması yönüyle herhangi bir koruyucu yüzeye sahip değildir. Görüş açısı da 140 dereceye kadar ulaşabilmektedir. Reklamcılığın olmazsa olmazı haline gelen led ekranlar açık hava reklamcılığı, hizmet sektörü, kapalı alanlarda reklam sunumu, toplantılar, konserler, hizmet sektörü, sahne uygulamaları, firma tanıtımları, oteller, mağazalar, fuar standları gibi pek çok alanda tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra; alışveriş merkezlerinde, stadyumlarda, skorboard’larda, mobil reklamcılıkta ve her türlü spor faaliyetinde kullanılabilmektedir. Açık hava led ekranlar çok büyük ebatlarda üretilebilmesi ve gün ışığında görüntü kalitesinin oldukça iyi olması sebebiyle reklam firmalarının ve tanıtım teknolojilerini yakından takip edenlerin kullandığı en etkili yöntemdir. Üstün teknolojiye sahip olan led ekranlar, firmaların tanıtımlarını en iyi şekilde yapmalarına ve karşılığında satışlarının artmasına yardımcı olmaktadır.

 

Açık Hava Led Ekran Fiyatları Nedir?

Her geçen gün popülerliğini daha da artıran led ekranlar, özellikle şehir merkezleri için görsel araç olmaktadır. Açık hava reklamcılığında led ekranlara ihtiyaç duyulmasının en önemli nedeni; televizyon, projeksiyon, monitör gibi cihazların gün ışığında yeterli ışık imkanını sağlamamasıdır. Led ekranlar hem gün ışığında hem de açık havada sunduğu yüksek ışık kalitesiyle tercih edilmeyi sonuna kadar hak etmektedir. Bu sebeple uzun süreli ve uzak mesafeli gösterimlerde en kaliteli görüntüyü sağlamaktadır. Açık hava led ekran fiyatı da kalitesiyle doğru orantılı olarak artış gösterebilmektedir. Reklam aracının uzun ömürlü olmasını isteyen firmalar led ekranları tercih edebilir. Ortalama ömrü 100.000 saat olarak bilinen led ekranlar, sürekli açık olarak kaldığında bu süre 12 yıla tekabül etmektedir. Bu durum, 12 yıl sonrasında led ekranların kullanımdışı olacağı anlamına gelmemektedir. 12 yıl sonrasında ışık ve parlaklığının ilk günkü kalitede olmayacağı için bu şekilde ifade edilmektedir. 12 yılın ardından da led ekranlar kullanılmaya devam edilebilir. Fenova Led Teknolojileri firmamızda açık hava led ekran fiyatları sabit değildir. Fiyatlar istenilen ölçüye, kullanım şekli ve alanına göre belirlenmektedir.

Teklif İste